Twijfels over je woning vanwege de aardbevingen?

Posted on 26 april 2019 by beheer

Gister was het jaarlijks overleg van het college van B & W van onze gemeente met dorpsbelangen Zijldijk en het dorpshuis. Een van de punten om nu alvast te delen: in Zijldijk wordt maar minimaal versterkt (gaswinning). Komt jouw woning niet in de gekozen aanpak voor en heb je daar je vraagtekens bij, jij kent jouw huis en jouw omstandigheden het best; kijk dan even goed waar je jouw situatie kunt melden. Via deze link naar www.loppersumversterkt.nl vind je meer informatie over Zijldijk, ook kun je doorklikken naar de Veelgestelde vragen m.b.t. het nieuwe versterkingsprogramma. Daar staat bij wat je kunt ondernemen in welke situatie. Onder Nieuws op deze website vind je actuele berichten waaronder de nieuwsbrief van april over de versterking in onze gemeente. Deze heeft ook achterop de Ommelander Courant gestaan vertelde de gemeente ons.